PRC V/UHF Yazılım Tabanlı El Telsizleri

"SAHARA PRC-5333 Yeni Nesil V/UHF Yazılım Tabanlı Taktik El Telsizi" ve "PRC-9651 V/UHF Yazılım Tabanlı Taktik El Telsizi", 30-512 MHz bandında taktik sahada frekans atlamalı, kriptolu ve açık ses/veri haberleşmesini sağlayan yazılım tabanlı telsizlerdir.

SAHARA PRC-5333 Yeni Nesil V-UHF Yazılım Tabanlı Taktik El Telsizi

PRC-5333, taktik sahada kullanıcıların kesintisiz ses, yüksek hızlı veri ve video haberleşmesini sağlamasının yanı sıra durumsal farkındalık uygulamalarına da destek vermek üzere tasarlanmış olan yazılım tabanlı yeni nesil taktik el telsizidir.

FM ve AM modülasyonlarında, 30-512 MHz'lik geniş çalışma bandı ve yüksek seviye elektronik harp koruma tedbirleri, PRC-5333 El Telsizine, elektronik tehditler karşısında geleneksel telsizlere göre çok daha yüksek beka kabiliyeti kazandırır.

Çoklu dokunma özelliği ile büyütme/küçültme desteğine sahip 4 inç boyutundaki kapasitif ekranı, Dahili kamera, dahili GNSS alıcısı ve yüksek hızda gerçek zamanlı veri transferi ile PRC-5333, askeri el telsizi kullanımına yeni bir konsept kazandırmaktadır.

PRC-5333 El telsizi, yazılım tabanlı yapısı sayesinde;

  • Tek bir donanım üzerinde farklı dalga şekilleri kullanarak taktik sahada farklı birliklerin birbirleri ile haberleşmesine olanak sağlar.
  • Telsizde bulunan dalga şekilleri güncellenebilmektedir.
  • Yeni dalga şekilleri ve özellikler eklenebilmektedir.
  • Yeni uygulama yazılımları eklenebilmektedir.

PRC-5333, stratejik ve taktik haberleşme ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetine sahiptir. Kullanıcı dostu arayüzü ile istnilen haberleşme moduna telsize herhangi bir yükleme yapmaksızın sadece telsiz menüsünden ilgili dalga formunu (Mod) seçilerek geçebilmektedir.

PRC-5333 MIL-STD-810G çevre koşulları standardına ve MIL-STD-461E EMI/EMC standartlarına uyumlu olarak tasarlanmıştır.

 PRC-9651 V/UHF Yazılım Tabanlı Taktik El Telsizi

PRC-9651 El Telsizi, taktik sahada kullanıcıların kesintisiz ses, veri ve video haberleşmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

FM ve AM modülasyonlarında, 30-512 MHz'lik geniş çalışma bandı, PRC-9651 El Telsizine, elektronik tehditler karşısında geleneksel telsizlere göre çok daha yüksek beka kabiliyeti kazandırır.

PRC-9651 El telsizi, yazılım tabanlı yapısı sayesinde tek bir donanım ile taktik sahada kara birliklerinin, gerek birbirleri ile olan açık, kriptolu ve frekans atlama­lı ses/veri haberleşmesine, gerekse hava unsurlarıyla haberleşmesine olanak sağlar. Bunun yanı sıra stratejik, taktik haberleşme sistem aboneleri ile tam otomatik haberleşme ihtiyaçlarını da karşılama kabiliyetine sahiptir. Kullanıcı is­tediği haberleşme moduna telsize herhangi bir yükleme yapmaksızın sadece telsiz menüsünden ilgili dalga formunu (Mod) seçerek geçebilmektedir.