EN

IFF Mod 5/S Kısa-Orta Menzilli Sorgulayıcı

IFF Mod 5/S Sorgulayıcı Cihazı, günümüz hava savunma ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde Mod 5/S özelliklerine sahip kısa-orta menzilli bir sorgulayıcıdır. IFF Mod 5/S Sorgulayıcı Cihazı, STANAG 4193 Sürüm 3'e uygun olarak Mod 1, Mod 2, Mod 3/A, Mod C, Mod S ve kriptolu Mod 4/Mod 5 modlarını desteklemektedir.

Platformda mevcut olan birincil sensör ile koordineli olarak çalışan ve tespit edilen hedefleri sorgulayan IFF Mod 5/S Sorgulayıcı Cihazı, operasyonel ihtiyaçlara bağlı olarak "Otomatik/Manuel", "Interlace/Supermode" , SUR darbesi gibi sorgulama yönetim kabiliyetlerine sahiptir.

IFF Mod 5/S Sorgulayıcı Cihazı "RSLS/ISLS", "Defruiting", "GTC" ve Mod 4/5 için "Reply Evaluation" gibi IFF sinyal işleme yeteneklerine sahiptir.

Teknoloji

IFF Mod 5/S Sorgulayıcı Cihazı'nda yüksek işlem gücüne sahip FPGA, DSP, Mikro işlemciler ile yüksek örnekleme hızı ve çözünürlüğe sahip Analog/Sayısal, Sayısal/Analog çeviriciler ve sayısal modülasyon/demodülasyon tekniklerinin kullanımıyla önemli ölçüde esneklik ve güvenilirlik sağlanmıştır.


Genel Özellikler
​STANAG 4193 Sürüm 3 uyumlu
​Mod 4/5 Plug-In Kripto Birimi ile çalışma
Mod 1, 2, 3/A, C, S, 4 ve 5 ( Seviye-1 )​