EN

4700 Sabit Merkez Telsizi Ailesi

Sistem yönetim merkezi, harekat merkezi, çağrı merkezi gibi birimlerde kullanılmak üzere tasarlanıp üretilen 4700 Sabit Merkez Telsizleri, özellikle sistemin baz istasyonlarına uzak merkezlerde yüksek gönderme gücü aracılığıyla sisteme kolayca erişebildiği için tercih edilir.

Sabit Merkez Telsizinin LCD ekranı, alfanümerik tuş takımı ve entegre hoparlörü bulunmaktadır. Üzerindeki aksesuar konnektörü aracılığıyla mikrofon bağlantısına, veri konnektöründen PC’ye bağlanarak veri haberleşmesine olanak sağlar. 4700 Sabit Merkez Telsizleri, özel olarak tasarlanan güç kaynakları ile birlikte kullanılır.

APCO Konvansiyonel, APCO Trunk, DMR Konvansiyonel, DMR Trunk ve ASELSAN’ın geliştirdiği SK2 sayısal haberleşme sistemlerini destekleyen 4700 Sabit Merkez Telsizleri sayısal simpleks, sayısal direkt mod (tek röleli) ve geriye yönelik uyumluluğun sağlanması için analog kanallarda da haberleşme yeteneğine sahiptir. Desteklenen tüm sayısal kanallarda sayısal temiz, yazılımsal kriptolu, donanımsal kriptolu alma-gönderme yapabilir.

4700 Sabit Merkez Telsizleri ofis içerisinde kullanım için tasarlanmış olsa da, en kötü senaryolara hazır olması için yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, yağmur, toz, nem gibi çevresel faktörlere dayanıklı şekilde üretilmektedir.